Numer referencyjny: 210404_SWS

Dla naszego Klienta, spółki z branży odnawialnych źródeł energii, poszukujemy Studentów i Absolwentów na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Nr ref. 210404_SWS

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa infolinii przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie sprzedażowe dla Doradców Biznesowych w poszczególnych regionach (5 regionów)
  • Posprzedażowa obsługa obecnych klientów
  • Przyjmowanie zleceń i kierowanie spraw do odpowiednich działów
  • Budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbałość o wizerunek marki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Call Center (infolinia przychodząca i/lub wychodząca)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • Umiejętność budowania relacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dobra dykcja
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę Zlecenie (podstawa plus premie uzależnione od wyników)
  • Elastyczny grafik
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju (szkolenia)
  • Pracę w dynamicznym środowisku
Stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl