Numer referencyjny: 210702_DK

Dla naszego Klienta, hurtowni akcesoriów meblowych  z siedzibą w Wysogotowie k. Poznania, poszukujemy kandydata z doświadczeniem w branży meblarskiej na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Wysogotowo

nr ref. 210701_DK

Obowiązki:

  • Doradztwo i wsparcie techniczne klienta w zakresie oferowanych produktów (akcesoria meblowe, płyty, systemy itp.)
  • Przygotowywanie ofert dla klientów, przygotowywanie zamówień
  • Ścisła współpraca z przełożonym
  • Dbałość o ekspozycje
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Bieżące prace administracyjne oraz prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  • Znajomość branży meblarskiej
  • Wiedza techniczna z zakresu oferowanych systemów (zawiasy, okucia, szuflady, podnośniki do szafek itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz lekkość w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z długoletnią tradycją

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży (branża meblarska)
Lokalizacja: Wysogotowo k. Poznania
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl