Numer referencyjny: 210401_SORA

Dla naszego klienta, firmy z branży fotowoltaicznej z biurem zarządu w Warszawie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Recepcji i Administracji

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref. 210401_SORA

Obowiązki:

  • Obsługa administracyjna sekretariatu:
    • Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i przesyłek kurierskich
    • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją
    • Bieżące kontakty z urzędami, bankami itp.
    • Odbieranie telefonów przychodzących
  • Koordynacja komunikacji wewnętrznej w firmie i przepływu informacji między zarządem a pozostałymi działami
  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych:
    • Przyjmowanie gości i obsługa recepcji
    • Obsługa kalendarza spotkań i kontrola rezerwacji salek konferencyjnych
    • Przygotowanie i zaopatrzenie salek przed spotkaniami
  • Planowanie zaopatrzenia biura w materiały eksploatacyjne
  • Administrowanie dokumentami związanymi z flotą samochodową(ubezpieczenia itp.)
  • Wsparcie pracowników innych działów w pracach administracyjnych
  • Organizowanie podróży służbowych, rezerwacje itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej sekretariatu
  • Mile widziany status studenta
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Wielozadaniowość, punktualność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, otwartość
  • Wysoka kultura osobista, uprzejmość, opanowanie
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów i trudności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Dynamiczną, ciekawą pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Recepcji i Administracji
Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl