Numer referencyjny: 210409_SH

Dla naszego Klienta, lidera rynku zarządzania dokumentacją, korespondencją oraz integracji systemów IT, poszukujemy osoby z pasją i doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych

Nr ref: 210409_SH

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Realizacja sprzedaży produktów i usług Spółki w Regionie w ramach powierzonego budżetu
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji biznesowych, a w tym:
    • Tworzenie bazy potencjalnych Klientów w oparciu o dostępne źródła (np. Internet, prasa, własne kontakty)
    • Poszukiwanie informacji dot. ogłaszanych przetargów oraz przygotowywanie dokumentów przetargowych
    • Umiejętne dopasowywanie oferty do potrzeb Klienta oraz zapewnianie doradztwa w zakresie rozwiązań optymalizujących zarządzanie korespondencją oraz obieg dokumentów
  • Przygotowywanie planów i raportów wyników pracy
  • Bieżące monitorowanie rynku urządzeń kopiująco – drukujących
  • Współpraca z innymi działami (np. z Działami Serwisu i Logistyki oraz Działem Magazynu) w celu zapewnienia dobrej obsługi Klienta

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (doświadczenie w sprzedaży urządzeń biurowych, nowoczesnych technologii lub rozwiązań IT będzie atutem)
  • Podstawowa wiedza w zakresie urządzeń kopiująco - drukujących
  • Skuteczność w umawianiu spotkań handlowych i negocjacjach
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów handlowych
  • Otwartość na ciągłą naukę i poznawanie nowych zagadnień technologicznych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Klient oferuje:

  • Dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od wiedzy i doświadczenia
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowo- rekreacyjny OK system)
  • Szkolenia produktowe i handlowe
Stanowisko: Specjalista ds. Handlowych
Lokalizacja: Wrocław
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl