Numer referencyjny: 210505_SA

Dla naszego klienta, spółki z branży OZE, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref. 210505_SA

Obowiązki:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i przesyłek kurierskich
  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów księgowych, prawnych, kadrowych (FV, umowy, pełnomocnictwa itp.)
  • Przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień
  • Archiwizowanie dokumentów, umów itp.
  • Ewidencja środków trwałych, materiałów reklamowych itp.
  • Nadzór nad umowami najmu, leasingowymi, współpraca i negocjacje z dostawcami usług
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i bieżące kontakty z urzędami, bankami, Kancelarią
  • Redagowanie pism, zaświadczeń i przygotowywanie zestawień i raportów
  • Koordynacja komunikacji wewnętrznej w firmie i przepływu informacji między zarządem a pozostałymi działami
  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych:
    • Przyjmowanie gości
    • Obsługa kalendarza spotkań
    • Przygotowanie i zaopatrzenie sali przed spotkaniami
  • Udział w innych projektach związanych z podnoszeniem jakości i usprawnianiem procedur, procesów administracyjnych, komunikacji wewnętrznej itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej firmy
  • Wyższe wykształcenie

Bardzo dobra znajomość MS Ofiice (Excel)

  • Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Wielozadaniowość, punktualność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, otwartość
  • Wysoka kultura osobista, uprzejmość, opanowanie
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Zaangażowanie oraz otwartość na podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy
  • Mile widziana dobra znajomość jęz. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Dynamiczną, ciekawą pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Stanowisko: Specjalista ds. Administracji
Lokalizacja: Warszawa
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl