Numer referencyjny: 210601_RMS

Regionalny Manager Sprzedaży (fotowoltaika)

Nr ref. 210601_RMS

Miejsce pracy: region

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu Doradców ds. Sprzedaży i Agentów Sprzedaży (struktura rozproszona)
  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży i wyniki zespołu
  • Motywowanie i rozwój zespołu handlowego
  • Utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży (bieżąca rekrutacja i szkolenia Doradców i Agentów ds. Sprzedaży)
  • Realizacja planów sprzedażowych: rocznych, kwartalnych i miesięcznych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji założonego planu
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (wykonywanie audytów OZE i przygotowywanie ofert handlowych)
  • Profesjonalna sprzedażowa i posprzedażowa obsługa Klientów
  • Ścisła współpraca z Centralą
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Managera Sprzedaży
  • Mile widziana dobra znajomość branży fotowoltaicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B
  • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu struktur sprzedażowych
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną grupą pracowników (4-16 osób)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętności managerskie, organizacyjne, analityczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży
  • Samodzielność oraz swobodę decydowania o harmonogramie pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • Szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego lub ryczałt na użytkowanie samochodu prywatnego w celach służbowych
  • Spotkania integracyjne
  • Program rekomendacji Pracowników

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z numerem ref.

Stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży
Lokalizacja: region
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl