Numer referencyjny: 210602_DIO

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Interesuje Cię ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się

branży?

Zapraszamy do naszego Zespołu!

Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie i prześlij swoje zgłoszenie.

Doradca ds. Instalacji OZE

Nr ref. 210602_DIO

Miejsce pracy: region

Twój zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie klientów i realizowanie działań sprzedażowych w regionie

• Profesjonalna obsługa Klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych i pozyskiwanie niezbędnych danych oraz dokumentów

• Wykonywanie audytów OZE

• Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji założonego planu

• Ścisła współpraca z Managerem Regionu w zakresie sprzedaży

• Udział w wewnętrznych spotkaniach firmowych

• Monitorowanie rynku i działań konkurencji

• Dbałość o wizerunek marki

Nasze wymagania:

• Zapał do pracy i nastawienie na sukces

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziana dobra znajomość branży fotowoltaicznej

• Doświadczenie w sprzedaży B2B

• Gotowość do odbywania podróży służbowych

• Umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel

• Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista

• Samodzielność i umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Pracę w zgranym zespole, w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

• Telefon służbowy i laptop do prywatnego użytku

• Możliwość otrzymania samochodu służbowego po okresie próbnym

• Wynagrodzenie (podstawa plus prowizje uzależnione od wyników)

• Indywidualną ścieżkę rozwoju (szkolenia techniczne i sprzedażowe)

• Swobodę działania i decydowania o harmonogramie pracy

• Udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych i usprawnień

• Spotkania integracyjne

• Program Rekomendacji Pracowników

Stanowisko: Doradca ds. Instalacji OZE
Lokalizacja: region
Wynagrodzenie:----
E-mail:  kontakt@kalen.pl